Privatumo politika

Jei naudojatės mūsų interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis arba pateikiate mums bet kokius savo duomenis, tuo pačiu išreiškiate savo sutikimą tuos duomenis panaudoti šioje politikoje nustatyta tvarka. Jei nepageidaujate, kad Jūsų asmens duomenys būtų panaudoti nurodytu būdu, prašome mums jų mums neteikti.
Jūsų duomenis, kuriuos surenkame savo interneto svetainėje, tvarko UAB „AGRODANIJA“ (buveinės adresas: Verslo g. 15, Kumpių k., LT 54311 Kauno r., Lietuva (toliau – mes).
 
Jūsų duomenys renkami, jei pateikiami per tam tikras mūsų interneto svetainėje esančias priemones, pavyzdžiui, naujienlaiškio prenumeratos priemonę ir mūsų paklausimo el. paštu priemonę. Jūsų duomenis naudosime tik nurodytais tikslais.
 
Tam, kad galėtume Jums išsiųsti naujienlaiškius su naujausiais naudotos žemės ūkio technikos pasiūlymais ar akcijomis, renkame šiuos duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį. Šie duomenys saugomi tol, kol atsisakysite informacinių naujienlaiškių.
 
Norėdami tvarkyti Jūsų el. paštu ar telefonu pateikiamas užklausas, renkame šiuos duomenis: vardą, pavardę, el.pašto adresą, telefono numerį, dalyką ir jūsų paklausimo tekstą. Šie duomenys saugomi 3 (trejus) metus nuo Jūsų paklausimo gavimo dienos.
 
Įgyvendiname atitinkamas technines ir organizacines priemones Jūsų duomenims apsaugoti nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo ar atsitiktinio praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar prieigos prie jų, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.
 
Turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti, pašalinti ar užblokuoti, taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu. Jei norite šiomis teisėmis pasinaudoti, kreipkitės raštu Privatumo politikos pabaigoje nurodytu adresu.
 
Jei turėtumėte klausimų dėl to, kaip tvarkome Jūsų duomenis, kreipkitės adresu info@agrodanija.lt .